Zdieľaj

Rodina dělala Nelce ze života peklo: Vyčítali mi, že jsem o otci řekla celou pravdu!

Překážela jim negativní publicita.

Nestyděli se za své jednání, ale za to, že to vědělo celé Slovensko. V sedmém nebi se divákům televize JOJ Family představila senzační a energická babička Helenka, která se navzdory vážným zdravotním problémům s láskou starala o svou vnučku Nelinku. Její rodiče se na ni vykašlali, a proto museli zasáhnout obětaví prarodiče. Ačkoliv každý, kdo viděl tento příběh, babičku Helenku a jejího manžela obdivoval, našli se i tací lidé, kteří se na ně dívali přes prsty. Konkrétně to byla jejich vlastní rodina - prarodiče Nelky z otcovy strany. Negativní publicita jim nebyla po chuti. "Moje rodina, hlavně druhá babička, která je tátovou mámou, nebyla z toho nadšená, protože jsem řekla o otci pravdu. Tak mě nejprve nechtěli a nyní se začíná o mě zajímat babička. Vadilo jim, že se veřejnost dozvěděla pravdu," řekla nám statečná Nela, která si na jaře prošla mimořádně těžkým obdobím.

Její milovaná babička totiž prohrála svůj boj s chronickou obstrukcí plic. Pro 12-letou dívku to byla obrovská rána do srdce a smutné časy jí pomáhaly překonat i její skvělí spolužáci. "Spolužáci ve třídě věděli, v jaké situaci žijeme a vždy se mi snažili pomoci. Když jsem plakala, utěšovali mě," zavzpomínali si dívka. Kromě smrti babičky se ale v jejich životě vyskytl další problém. Nelince a její dědečkovi totiž hrozilo, že zůstanou na ulici. Tehdy do jejich života opět vstoupilo Sedmé nebe, které jejich problémy vyřešilo. "Dostali jsme byt a to bylo po té události jeden z mých pěkných dní, protože tam byla celá moje třída. Pomáhali mi, mám je ráda a bylo nám dobře," dodala Nelka.

Sledujte pořad V sedmém nebi i v našem archivu.

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.