Zdieľaj

Rodina žijící v naprosté chudobě: Matka a její 6 dětí živoří z 3500 korun měsíčně!

Výrazně jim pomohl moderátor Ľuboš Sarnovský.

V rámci pořadu V sedmém nebi jsme se již pár krát setkali s rodinami, které doslova živoří z pár desítek eur měsíčně. Stejný osud má i paní Helena a její šest malých dětí. S manželem měli tři děti, když najednou zjistila, že je těhotná. Dalšímu děťátku se potěšili, ale když zjistili, že to budou trojčata, nebylo jim všechno jedno. Znamenalo by to, že budou mít šest dětí a to tedy není med lízat. Nakonec to ale neřešili a na miminka se těšili. Po měsíci přišla osudová rána. Nezodpovědný manžel Helenu opustil a ona zůstala sama na 6 dětí. Jelikož její ošetřování zabírá příliš mnoho času, nemůže se zaměstnat, a proto doslova živoří z pár eur. "Vyklubal se z něj lump, který jí ani neplatí. Já jsem přišel do domácnosti, kde se ke mně vrhlo šest dětí, jejich máma a mají 140 eur měsíčně. Zpočítali jsme si, kolik je asi na den na jednoho. To vám vyjde pár centů. Já nevím, jak to ta žena zvládá. Výrazně do toho zasáhne moderátor Ľuboš Sarnovský, který velmi pozitivně vstoupil do života této rodiny," prozradil Vilo Rozboril.

Moderátor hlavní zpravodajské relace televize JOJ momentálně v soukromí prožívá náročné období, a proto se do příběhu Heleny a jejích dětí vžil naplno. "On to velmi prožíval, protože sám se rozvádí. Byl na všech titulkách, co se týče svého rozvodu. Byly tam spekulace, že jak to je s tím rozvodem. On nebude na nikoho nadávat, protože je to velmi slušný člověk. Na druhé straně, ten příběh je o tom, že muž se vykašlal na ženu a zůstali tam děti. Ľubo tam dost obšírně hovoří o tom, že je jedna věc rozejít se s partnerkou a druhá věc je odpovědnost za děti. Musí to zůstat rozvod - nerozvod," míní Rozboril.

Sledujte pořad V sedmém nebi již dnes ve 20:20 na JOJ Family!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.