Zdieľaj

Chcete rapidně zhubnout tak jako Pavel ze Sedmého nebe? Víme, jak se vám to podaří!

Máme pro vás tipy od specialistky.

Většina lidí se snaží hubnout kvůli současnému trendu štíhlého těla. Zejména dámy chtějí nosit oblečení menší konfekční velikosti a zvýšit tak svou atraktivitu. Bohužel jsou i lidé, jejichž život vysloveně závisí na tom, jestli zhubnou. Morbidní obezita ohrožovala i Pavla, který začal se svou váhou pracovat díky pořadu V sedmém nebi ještě loni. V době, kdy se s ním netočilo ale opět přibral. S příchodem kamer opět začal tvrdý boj o ztrátu každého jednoho kilogramu. Výrazně mu pomohl Svět zdraví, který mu pomohl nastavit vhodný redukční program. "Pavlovi jsme vytvořili jídelníček, který spočíval v komplexní nutriční typologii. To není žádná dieta, ale je to soubor sedmi typologií, podle kterých jsme mu byli schopni upravit jídelníček. Sestává to z toho, jaký jste typ autonomní nervové soustavy, jaký jste metabolický typ a jak máte zanesený organismus. Také je důležitý pohled z ajurvédy, pohled z endokrinního hlediska plus biochemie krve," prozradila výživová specialistka Světu zdraví, Veronika Hanáková.

​Zdůraznila, že pro zdravé hubnutí je třeba kombinovat lehké cvičení a zdraví prospěšnou stravu. Pokud budete dodržovat jen jedno nebo druhé, nikdy nedosáhnete vytoužený efekt. "Strava je opravdu to majoritní, čili 80 procent. Z vlastních zkušeností vím říct, že když budu jíst cokoli a budu cvičit 24 hodin, nepomůže to. Ten úbytek tam nebudete vidět a ani ho nepocítíte. Tělo nebude zvedlé, ale stále tam vaše cílené tvary nebudou. Změní se to jakmile zapojíte taky stravu, byť jen mírnější. Nemusí to být striktní. Je potřebné se vzdát oblíbených nezdravých věcí a když připojíte minimální pohyb, alespoň třikrát týdně po 40 minut, tak je výsledek zaručený," dodala specialistka.

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.