05:15 Krimi
09:50 Soudní síň
10:50 První oddělení II.
11:10 POLDOVÉ V AKCI
12:10 Ve jménu zákona
13:00 Italské dědictví
15:00 Soudní síň
17:55 NA CHALUPĚ
19:00 Krimi
20:20 ČESKÉ SERIÁLOVÉ LEGENDY: Ve znamení Merkura
22:00 ČESKÉ SERIÁLOVÉ LEGENDY: Ve znamení Merkura
01:30 NA CHALUPĚ
02:20 Ve jménu zákona
03:05 Italské dědictví
04:35 Krimi
07:35 Zlatý holky
09:30 Belmondo
13:15 Santa
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Gunman: Muž na odstřel
02:20 Rohy
05:50 Krimi
08:35 SUPERMAMA
09:50 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:35 TOP STAR
13:00 Kosti IV.
13:55 Kosti IV.
15:00 9-1-1
15:55 9-1-1
17:25 9-1-1
18:25 IQ TAXI
19:00 Krimi
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 Fakjú, pán profesor 2
23:00 Heker
01:50 Donatella Versace
03:50 Súdna sieň
05:05 Dobrá manželka VII.
05:50 IQ TAXI
06:15 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
07:30 ZOO
10:00 MACGYVER : NOVÉ ČASTI II.
12:45 NA CHALUPE
13:45 ZOO
15:55 Najlepšie svetové videá V.
17:00 MACGYVER : NOVÉ ČASTI II.
17:55 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:30 ŽREBOVANIE
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 James Bond: Zlaté oko
23:00 Bitka o Gallipoli
00:10 Čierne vlajky III.
01:25 Čierne vlajky III.
02:30 Najlepšie svetové videá V.
04:00 NA CHALUPE
04:45 Panelák
05:20 Panelák
06:05 TIPOS INFO
06:45 MacGyver
08:00 Panelák
09:25 Policajt z L.A.
10:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
11:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XIV.
14:00 Policajt z L.A.
15:00 Kosti X.
18:00 Kosti IV.
19:00 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vraždiace páry X.
00:05 Vražedný status
02:05 Dobrá manželka VII.
02:45 Komisár Rex XIV.
03:35 Vraždiace páry X.
04:15 Vražedný status
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi II.
07:25 Malý medvedík
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Požiarnik Sam VIII.
08:30 Oskar v balóne
08:45 Máša a medveď III.
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:25 Krtko
09:30 Zubor Pompík
09:40 Ovečka Shaun I.
09:50 ZáchranáRik II.
09:55 Strážca vesmíru Roger
10:10 Jahôdka a jej kamaráti III.
10:35 Agi Bagi II.
10:50 Zabi nudu! II.
10:55 Ovečka Shaun I.
11:05 Fix a Foxi II.
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:10 Oskar v balóne
12:30 Tom a Keri
12:40 Albert pozná prírodu najlepšie
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Krtko
13:55 Policajná hliadka
14:20 Robošváb
14:45 Sherm a jeho mikróby
15:00 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:20 Sam a Max
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Príšerky zo skúmavky
16:50 Pat a Mat
17:00 Myšiak Anatole
17:25 Krtko
17:35 Bob staviteľ XIV.
17:45 ZáchranáRik II.
17:55 Ferdo Mravec
18:20 Rapotáčik 2
18:30 Máša a medveď III.
18:40 Požiarnik Sam VIII.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti III.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Ovečka Shaun I.
22:45 Fix a Foxi II.
23:10 Príbehy dvoch myší
23:35 Myšiak Anatole
00:00 Krtko
00:05 Bob staviteľ XIV.
00:20 ZáchranáRik II.
00:25 Ferdo Mravec
00:50 Rapotáčik 2
01:00 Máša a medveď III.
01:10 Požiarnik Sam VIII.
01:20 Jahôdka a jej kamaráti III.
01:45 Strážca vesmíru Roger
02:00 Sníček
02:15 Albert spoznáva svet
02:30 Oskar v balóne
02:40 Tom a Keri
02:50 Albert pozná prírodu najlepšie
03:15 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
03:30 Krtko
04:00 Policajná hliadka
04:25 Robošváb
04:50 Sherm a jeho mikróby