Thomas Puskailer válcuje: Nejprve vyprodané koncerty, nyní míří ještě výš!

Thomasovi se daří jako ještě nikdy.

Zpěvákovi Thomasovi Puskailerovi jde karta! Za poslední půlrok stíhá být vzorným otcem, ale i moderátorem Ranních novin, zpěvákem v zábavné relaci Heslo, hostem v seriálech, divadelním a muzikálovým hercem. Jako ochránce přírody odehrál přes 50 ekologicky zaměřených koncertů pro školy, ale i vlastní koncertní turné "ŽIVĚ TOUR" po celém Slovensku. Po vyprodané jarní části bude pokračovat na podzim!

Thomas Puskailer - Naživo tour Thomas Puskailer - Naživo tour Zdroj: joj.sk

Sympatický Thomas Puskailer zvládá vše s úsměvem. Jako čerstvý otec syna Noaha si najde čas na množství pracovních aktivit, ale dostatečně se věnuje i rodině. "Večer si připravím témata pro Ranní noviny, vstanu o čtvrté ráno a jdu do studia. Práci v televizi jsem měl vždy velmi rád a v živém vysílání zpravodajství vládne takové vzrušující napětí, které mě velmi baví. V Ranních novinách jsme úžasný tým a jsem televizi JOJ moc vděčný. Po ranním vysílání se hned vracím domů za manželkou Abbie a synem Noahem. Vždy si plánuji aktivity tak, aby byl čas na rodinu a práci. A mám skvělého manažera, který to vše spravuje," vysvětluje Thomas Puskailer. Sympatický Thomas Puskailer se rozhodl tvořit vlastní písně v slovenštině. Jeho nejnovější skladba se jmenuje „Kapučino“, autorem hudby je sám Thomas, text do češtiny přetextovat Martin Sarvaš.

"Jsem šťastný, že všechny tyto pracovní aktivity jsou pod jedním názvem - showbiz, kterému se věnuji na plný úvazek. Od prvního dne, kdy jsme si s Abbie řekli, že se usadíme se Slovensku se skutečně živím zpěvem, herectvím, moderováním a moc mě to baví. No mým hlavním směrem a cílem bylo vždy být hudebníkem a to se mi plní," prozrazuje Thomas Puskailer.

Svou pozitivní energii Thomas naposledy rozdával fanouškům po celém Slovensku na jarním turné ŽIVĚ TOUR. Zahrál výběr nejoblíbenějších světových hitů, na kterých vyrůstal a i své autorské písně. Po vyprodaných koncertech nyní plánuje podzimní část a postupně naplňuje kalendář.

Thomas Puskailer si užíva s rodinkou dovolenku Thomas Puskailer si užíva s rodinkou dovolenku Zdroj: joj.sk

"Spolu s manažerem chystáme pokračování úspěšného" ŽIVĚ TOUR "a i eko koncerty, tentokrát nazvané" Eco recykluj Tour ". A i zde platí, že s nárůstem mé viditelnosti v televizi se zvyšuje návštěvnost na mých koncertech. Lidé jsou zvědaví, jakou tvořím hudbu a já se těším, když se s nimi po koncertě mohu promluvit. Podepíšu jim podpiskarty a vyfotím se s nimi velmi rád, své fanoušky si vážím..." uzavírá Thomas.
Thomas během léta odpočívá s rodinkou a dokonce pomáhá manželce v denním anglickém uměleckém výtvarném táboře pro děti.


NAŽIVO TOUR 2018

18.8. Madunice
22.9. Bratislava / Dúbravka
29.9  Bratislava / Stará tržnica
3.10  Bardejovské kúpele
4.10  Svidník
5.10  Trebišov
6.10  Michalovce