Tvář Biby Ondrejkové se v poslední době nápadně změnila: Jsou za tím plastiky?

Taková je pravda.

Oblíbená herečka a moderátorka Ranních novin Bibiana Ondrejková srší optimismem všude, kam přijde. Její poznávacím znamením je široký úsměv na tváři, dobrá nálada a žádné známky únavy, a to dokonce i v 6:15 ráno, kdy první zpravodajská relace dne startuje. Co se za tím skrývá? Pravda je mnohem jednodušší, než se možná zdá.

Ranné noviny - Bruno Ciberej a Bibiana Ondrejková Ranné noviny - Bruno Ciberej a Bibiana Ondrejková Zdroj: joj.sk

Mnozí diváci si totiž navíc všimli, že moderátorkina tvář se v poslední době jaksi změnila a údajně se na sebe v porovnání s fotkami z minulosti příliš nepodobá. ,,Všimli jste si to i vy? Bibiana má jakýsi jiný nos a ústa," napsal jeden z diváků Ranních novin. S podobnými reakcemi se přitom tvář Ranních novin setkává i ve svém okolí, takže rozhodně není překvapená. "Mně to řekl můj kolega v rádiu, když jsem přišla z Ranních novin, tak se mě zeptal: Ty jsi vysílala dnes? Vždyť se na mě podívej, nevidíš? Takže ano, změnila jsem se v obličeji na televizních obrazovkách, neboť máme fantastické maskérky a já se vždy ráno, navzdory časným ranním hodinám, těším na jejich "dotykoterapii", prozradila nám své tajemství Bibiana.

​"Pravda je taková, že se o sebe starám, stará se o mě i odbornice, paní doktorka Majka Brozmanová. Neaplikuji na sebe žádné invazivní zákroky," popřela Biba jakékoli plastiky. Máminy slova navíc potvrdila i dcera Bibka: "Ne, žádné plastiky, nic, já ji někdy maluju a podobně, protože mě to baví, ale ty maskérky jsou také super..." Pravdou je tedy zejména to, že Biba září na obraze zejména díky svému nekonečnému optimismu a radosti ze života, které rozdává hned zrána na celé Česko i Slovensko.

Sledujte Ranní noviny každý pracovní den v 6:15 na JOJ Family!

Tagy: bibiana ondrejková

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.