Jennifer Aniston otevřeně: Prozradila tajemství o jejích bradavkách!

Nosí či nenosí podprsenku?

V 90. letech se Jennifer Aniston stala sexsymbolem i díky svým prsům, které byly občas slavnější než ona sama. Nebyla snad jediná část seriálu Přátelé, v níž by jí jako Rachel Green netrčelo zpod tílek, triček či svetříků ztopořené bradavky. Pro magazín Vogue o svých charakteristických prsou promluvila. "Je to ohraná písnička, nevím, proč to všichni pořád řeší. Takové moje prsa prostě jsou! A rozhodně si na ně nestěžuju a nestydím se za ně," prohlásila Jennifer Aniston a jednou provždy vyřešila "zásadní" otázku, která kolovala mezi fanoušky Přátel: "Podprsenku nosím."

Jennifer Aniston má za otce hvězdu NBS televizního seriálu Tak jde čas a její matka je herečka a modelka Nancy Dow. Říká o sobě, že má ve svém volném čase ráda procházky v přírodě a stanování. Od 11 let začala navštěvovat divadelní klub, ve kterém se začala více věnovat kresbě. Některé její malby byly dokonce vystaveny v prestižním newyorském Metropolitan Museum of Art. Kráska má po svém boku od roku 2011 Justina Therouxe, se kterým se o rok později zasnoubila. V roce 2015 mu v kruhu rodiny a blízkých přátel řekla své ano.

Tagy: Jennifer Aniston

Sledujeme sociální sítě

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.