Rozvod, válka o dítě i nový chlap: Scarlett Johansson má život vzhůru nohama!

Rok 2017 je pro hollywoodskou krásku turbulentní.

Něco končí, něco začíná. Mluvit by o tom určitě věděla hollywoodská herečka Scarlett Johansson, pro kterou je rok 2017 plný změn. V březnu tohoto roku se médii prohnala zpráva o krachu jejího manželství s francouzským novinářem Romainem Dauriacem. Nejvíce vydělávající herečka světa podala žádost o rozvod. Scarlett ale věděla, do čeho jde, protože jí nevyšlo už druhé manželství. V letech 2008 až 2011 byla vdaná za hereckého kolegu Ryana Reynoldse. Se svým druhým manželem se brali v říjnu 2014. V témže roce se jim narodila jejich dcera Rose Dorothy. A právě o ni se mezi rodiči po krachu manželství strhla "válka". Oba chtěli dcerku do své péče, ale Scarlett s ní chtěla žít v New Yorku, zatímco Romain se chtěl přestěhovat do rodné Francie. Dospět k dohodě tedy jednoduché nebylo.

Nakonec se dnes už exmanželé dohodli a v září tohoto roku se rozvedli. Kompromis našli i v péči o jejich dceru. Oba přistoupili na střídavou péči a tak Rose Dorothy bude týden u mámy v New Yorku a týden u otce ve Francii. Krásku, kterou potrápili peripetie s rozvodem i péčí o dceru, ale dlouho do polštáře neplakala. Neuběhlo mnoho času a po jejím boku se objevil nový muž. Sama tedy dlouho nebyla. Tento měsíc se na veřejnosti ukázala se svým novým přítelem hercem Colinem Jostem. S Colinem herečka údajně chodí od loňského jara. Svůj vztah ale oficiálně potvrdili až toto léto. Že by se herečka v blízké budoucnosti opět vdávala?

Tagy: Scarlett Johansson

Sledujeme sociální sítě

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.