Opravdu Andy kašlala na módu tak, jak to ve filmu vypadá?

Ďábel nosí Pradu patří pro každou milovnici módy a stylu mezi filmy, které zkrátka musí vidět. A klidně i několikrát. Pokud i vy tento film z oblasti tvrdého módního byznysu milujete stejně jako my, jistě ho celý znáte nazpaměť. Outfity, které nosila Andy po své velké přeměně, byste věděli detailně popsat a legendární hlášky jako "Květiny na jaře? Jak originální!" nebo "Hlavnou přísadou této polévky je celulitida!" byste odrecitovali i o půlnoci. Přestože si všichni myslíme, že film Ďábel nosí Pradu dokonale známe, není to úplně tak. Našli jsme pro vás tři scény, které byly z filmu vystřiženy a svět je nikdy neviděl. Dvě z nich navíc dokazují, že tvůrci měnily charakteristiku Andy přímo na place.

​Zatímco Andy neprojde změnou image, neustále tvrdí, že svět módy pro ni nic neznamená a vůbec se v něm nevyzná. Obléká si první, co ve skříni najde a neřeší doplňky, make-up či účes. Nakupování je pro ni nutným zlem a slovo "styling" si velmi snadno může splést s nadávkou. Jak potom vysvětlit fakt, že ve svých "runwayovských" začátcích před odchodem do práce stála před skříní bezradná, protože si nedokázala vybrat vhodné sako? V zoufalství se snažila neforemnou sukni a vytahaný svetr jaksi upravit, ale moc se jí to nepodařilo. Pokud by na módu a svou vizáž kašlala, asi by tuto proceduru neabsolvovala, že jo? Zřejmě i to je důvod, pro který se scéna namísto filmu dostala jen na internet. V další vystřižené scéně si během nepřítomnosti šéfky sedne do jejího křesla a se slastným úsměvem si představuje, jak by to vypadalo, kdyby Runway vedla ona. Podívejte se na to na vlastní oči v přiloženém videu!

Sledujeme sociální sítě

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.