Som mama - Kristína Tormová

Mravenci, špína a hluk: Kristína popsala podnájem jako z hororu, v němž žila.

Pokud si myslíte, že hvězda seriálu Jsem máma Kristína Tormová žije obklopená luxusem, jste na omylu.

Originální, vtipná a plná nápadů. Taková je herečka, spisovatelka a hlavní hrdinka úspěšného seriálu Jsem máma, Kristína Tormová.

Ta se se svým manželem pustila do velké předělávky bytu, takže jim spolu s dvojčaty nezbývalo nic jiného, než se uchýlit do podnájmu. Na tři měsíce se vystěhovali z domova, který si nechali kompletně předělat podle svých představ. Asi nepočítali s tím, že jejich podnájem se může proměnit na místo, kde musí počítat opravdu se vším. "Tak snad už jen pár nocí v podnájmu... s ledničkou, která ničí a mrazí potraviny, se sporákem, kde fungují dva hořáky, s kuchyní metr krát metr, s pračkou, která moc neždíme a tedy prádlo sušíme dva dny ale za to dlouho pere, s mravenci v posteli... na matraci na zemi, abych byla přesná, hlavní cestou s MHD pod oknem, takže se ani nedá umýt podlaha... tedy dá, ale o tři minuty máte zase černé nohy... kde nešla teplá voda a kde jsme měli vážné podezření na štěnice..." popsala podmínky, v jakých žila dlouhé týdny.

 

View this post on Instagram

Tak snáď už len pár nocí v podnájme..s chladničkou, ktorá ničí a mrazí potraviny, so spoŕakom, kde fungujú dva horáky, s kuchyňou meter krát meter, s práčkou, ktorá moc nežmýka a teda prádlo sušíme dva dni ale za to dlho perie, s mravcami v posteli..na matraci na zemi, aby som bola presná, hlavnou cestou s MHD pod oknom, takže sa ani nedá umyť podlaha..teda dá, ale o tri minúty máte zase čierne nohy..kde nešla teplá voda a kde sme mali vážne podozrenie na ploštice...po troch mesiacoch snáď pôjdeme konečne domov. Do nášho “domova”, ktorý vstal z popola..do domova, po akom som túžila...a prvýkrát ho budem mať. Prvýkrát naozaj naozaj taký, aký som si vymodlila, na aký som makala ako fretka. 🙏🏻 E.T. volá domů! ...vlastne K.T. volá domů! “Maminka, kedy už pôjdeme domov?”, pýtajú sa dievky...a ja im to zatiaľ tajím..ale myslím, že sa zbláznia od šťastia. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 #prerabka

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Naštěstí této noční moře odzvonilo a Kristína se se svou rodinou konečně nastěhovala do svého vysněného domova!

Herečka má konečně svou vysněnou kuchyni

Zdroj: Instagram

I dětský pokoj dvojčat vypadá super

Zdroj: Instagram

Kristínu můžete sledovat ve středu ve 21:30 v populárním seriálu Jsem máma na JOJ Family!

Som mama - Jiri Havelka Kristina Tormova Som mama - Jiri Havelka Kristina Tormova Zdroj: instagram @kristina.tormova

Tagy: Kristína Tormová

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.