Otec expartnera Bílé promluvil: Českou slavici Lucii a Radka rozdělil sex!

Mezi dvojicí byl výrazný věkový rozdíl.

Česká slavice Lucie Bílá se nedávno rozešla se svým přítelem Radkem Filipim, který byl od ní o několik let mladší. V současnosti k médiím promluvil Radkův biologický otec Roman Dvorský, který jejich vztahu nepředpovídal dlouhé trvání. ,,Došlo na moje slova. Bylo to jasné," řekl k rozpadu vztahu otec zpěvaččina exmilence. Podle Romana je možné, že rozpad částečně zapříčinil i sexuální život páru. ,,Myslím, že mu nestíhala v sexu," naznačil Dvorský. Ten by si přál vnuka a toho by mu slavice Bílá nedala: ,,Rozhodně bych chtěl mít svého vnuka nebo vnučku. Na Lucinku je rozhodně pozdě. V jednapadesáti je to téměř nemožné."

Dvorský si myslí, že se dvojice definitivně nerozpadla. ,,Můj osobní názor je, že spolu budou spolupracovat, ale spát spolu nebudou. Ona ho má svým způsobem ráda," řekl Dvorský a dodal: ,,Fandím jim, ať jsou spolu. Když budou muset jít od sebe, takový je život." V přiloženém videu si můžete ještě poslechnout jak Lucka něžně zpívala Radkovi do telefonu v show Super Karaoke.

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.