Lacko s hitem o poště: Návod k takovému hitu je jednoduchý!

Slyšeli jste jeho písničku?

Ladislav Angyal se zapíše do historie Talentu, že přišel s největším hitem, jaký kdy porota slyšela. Nebyla to skladba ani od Beyoncé, Adele, nebo nějakého česko- slovenského interpreta. Tato skladba byla jeho vlastní tvorba. Na pódium přišel mladý usměvavý kluk, který si připravil skladbu od skupiny HEX, aby přesvědčil porotu, že patří do této soutěže. Po dohodě s Jarem Slávikem však nakonec zazpíval svou písničku o poště. Nejvíce nadšený byl Jakub Prachař, který mu do rytmu i stiskl X-ko, i když to nejprve vypadalo, že se mu to nelíbí. Největší radost asi bude mít naše pošta, která se konečně dočkala svého hitu!

Když si poslechnete jeho skladbu, zaručujeme vám, že neuběhne ani den, kdy byste si nezazpívali: "Pošta, pošta, žluté auto má," s její přízvučná melodií. Vypadá to tak, že na scéně se nám začíná objevovat autor slovenských hitů a možná se jednou doslechneme i o jeho velkých spolupráci se známými interprety. Na kytaru hraje jen pár týdnů, čili pravidelným tréninkem z něj určitě něco bude. Jak vlastně vznikla tato skladba? Prý je to velmi jednoduchý postup.

Sledujte Talent už toto pondělí ve 20:20 hodin na JOJ Family!

Tagy: ČSMT 6 Ladislav Angyal

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.